Patrycja Rabińska

E: patrycja.rabinska@marielhaan.com

Tel: +48 504 006 016

 

2017

Created by - check this out >

29 lipca 2019

Nieruchomości to branża, w której dzieje się bardzo dużo. Cały czas zmienia się, rozwija, powstają koncepty, o których nie byłoby mowy jeszcze kilka lat temu. A ponieważ w naszym sektorze relacje są wyjątkowo ważne, podobnie jak konieczność nieustannego zdobywania wiedzy pomocne są fachowe inicjatywy, czyli różnego rodzaju szkolenia czy konferencje.

 

Poniżej dzielimy się wiedzą na temat wszelkich zgromadzeń profesjonalistów z branży nieruchomości, o których wiemy.

 

 • 5. Konferencja Inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych - 9 września 2019, Warszawa

 

Piąta już edycja konferencji inwestycyjnej pokaże, jak korzystać z korzystnych trendów rynkowych i nie dać złapać się w pułapkę. Jest szerokim przekrojem runku nieruchomości. Podczas konferencji zaproszeni goście przyjrzą się najlepszym lokalizacjom biurowym, podzielą się opiniami dotyczącymi gwałtownej przemiany rynku handlowego oraz wskażą alternatywne metody inwestowania na rynku nieruchomości.

 

Szczegóły tutaj: http://investment.eurobuildconferences.com

 

 • Property Forum - 11-12 września 2019, Warszawa

 

Kolejna edycja konferencji Property Forum, to doskonała okazja do rozmów o aktualnym stanie całego rynku nieruchomości. W ciągu dwóch dni, odbędzie się ponad 20 debat i wiele prezentacji. Eksperci z całego rynku spróbują odpowiedzieć na pytania: czego obawia się rynek nieruchomości? Które sektory rynku są już nasycone, a gdzie wciąż drzemie największy potencjał? Jak zmieniają się magazyny czy co zmieniło się na rynku hoteli?

 

Więcej szczegółów tutaj: http://www.propertyforum.pl/2019/pl/o-forum/233/

 

 • Forum Apartamentów Inwestycyjnych 16 – 17 września 2019, Warszawa

 

Podczas Forum, zaproszeni goście skupią się na omówieniu takich instrumentów inwestycyjnych jak: condohotele, aparthotele oraz apartamenty inwestycyjne. Odpowiedzą na pytania, jak je budować, inwestować, wynajmować i zarabiać.

 

Szczegółowa agenda dostępna tutaj: https://www.biznesowi.pl/konferencje/fain/?utm_source=EuropaProperty&utm_medium=calendar&utm_campaign=EP

 

 • Polski Rynek Mieszkaniowy - 21-22 października 2019, Warszawa

 

Podczas konferencji omówione zostaną zagadnienia dotyczące zmian mających miejsce na rynku mieszkaniowym w ostatnim kwartale. Oprócz istotnych statystyk, eksperci spróbują oszacować jak będzie wyglądał rynek przyszłości.

 

Szczegółowy program dostępny jest pod adresem: https://www.biznesowi.pl/konferencje/polski-rynek-mieszkaniowy/

 

 • Expo Real 7 – 9 października 2019, Monachium

 

Największe targi w Europie, gromadząco corocznie tysiące uczestników, prelegentów i wystawców. Tegoroczna edycja podzielona została na 10 forów tematycznych podczas których eksperci z całej Europy omówią najważniejsze problemy palące branże nieruchomości.

 

Link do wydarzenia: https://www.exporeal.net/index.html

 

 • Biurowce w Polsce 21 – 22 października 2019, Warszawa

 

Zaproszeni eksperci podzielą się z uczestnikami konferencji najświeższą wiedzą o rynku biurowym.

 

Prelegenci oraz szczegóły wydarzenia pod linkiem: https://www.biznesowi.pl/konferencje/biurowce-w-polsce/?utm_source=EuropaProperty&utm_medium=calendar&utm_campaign=EP

 

 • Next Generations Buildings - 24-25 października, Warszawa

 

Konferencja dedykowana jest rynkowi nieruchomości komercyjnych. Tym razem specjaliści biorący udział w debacie skupią się na perspektywie klienta i zamawiającego. Tematy, które zostaną poruszone obejmują m.in. strategiczny Facility Management, integracja usług, pomiary powierzchni nieruchomości i wiele innych.

 

Cały program dostępny pod linkiem: http://remcongress.pl/#programnew

 

 • VII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki – 5-7 listopada, Warszawa

 

Wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz dla producentów i dystrybutorów, a więc przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących usług TSL.

 

Szczegóły dostępne tutaj: https://translogistica.pl

 

 • XI Ogólnopolski Kongres Magazynowania i Logistyki Modern Warehouse, 13-14 listopada 2019, Warszawa

 

Wydarzenie dla praktyków zarządzających magazynami i centrami dystrybucji. Podczas kongresu poruszone zostaną ciekawe case studies oraz przestawione zostaną najważniejsze i najciekawsze rozwiązania technologiczne.

 

O kongresie można przeczytać tutaj: http://modern-warehouse.pl

 

 • MAPIC - The international retail property market, 13-15 listopada 2019, Cannes

 

Kolejne wydarzenie gromadzące międzynarodowe środowisko specjalistów związanych z nieruchomościami, tym razem handlowych. Corocznie targi odwiedza ok. 8 tys. gości z całej Europy.

 

Opis dostępny tutaj: https://www.mapic.com

 

 • 25. Doroczna konferencja rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce - 26 listopada 2019

 

Konferencja, która przez ostatnie 24 lata pomagała trzymać rękę na pulsie rynku nieruchomości komercyjnych. Kolejna edycja tego wydarzenia, przedstawi rynek takim jaki jest obecnie i przy pomocy zaproszonych gości oceni działania mogące wpłynąć na przyszłość.

 

Opis i niezbędne szczegóły dostępne tutaj: http://annual.eurobuildconferences.com

 

 • Eurobuild Awards – 3 grudnia 2019, Warszawa

 

Gala wręczenia nagród dla nominowanych projektów z całego rynku nieruchomości. Wydarzenie, które gromadzi corocznie wielu profesjonalistów z całej branży.

 

Szczegóły dostępne na stronie internetowej wydarzenia: http://eurobuildawards.com/awards/tenant-awards/

 

 

Jeżeli wiesz o wydarzeniu, którym warto się podzielić daj nam znać!

 

Co jeszcze wydarzy się na rynku nieruchomości w tym roku?
 1. pl
 2. en
 1. pl
 2. en
 1. pl
 2. en