Rekomendacje

 

'There was never a task too hard or situation to difficult for Patrycja to handle - from crisis situations, through negotiations with clients, to handling difficult situations with the journalists. (...)'

Patrycja Rabińska

Client Relations, Strategies, Consulting

 

 

Jestem założycielką i właścicielką Mariel&Haan Communications, z sektorem nieruchomości i budownictwa związaną od ponad 10 lat. Doradzałam inwestorom, sprzedawałam nieruchomości, rekrutowałam specjalistów tej branży, a przede wszystkim tworzyłam i egzekwowałam strategie komunikacji dla polskich i międzynarodowych firm, co okazało się moim największym źródłem satysfakcji. W swojej pracy najbardziej cenię nieustanny ruch, wciąż zmieniającą się rzeczywistość, niekończące się wyzwania, współpracę z ludźmi, których uwielbiam wspierać. Jestem certyfikowanym life&business coachem, miłośniczką podróży, zdrowego stylu życia i lokalnych inicjatyw obywatelskich

Piotr Ceglarek

Project Management, Media Relations, Strategy Execution

 

 

W branży komunikacyjnej pracuję od 2005 roku i praktycznie od początku doradzałem i budowałem kampanie komunikacyjne dla firm i spółek giełdowych z sektora mieszkaniowego, biurowego i logistycznego. Nieruchomości to bardzo wdzięczny i mój ulubiony kawałek PR-owego tortu, ale mam także doświadczenie w pracy dla firm z innych branż, w tym finansowej. Poza pracą moje pasje to miasto i jego żywa, tętniąca i stale zmieniająca się tkanka oraz ogród i sadownictwo. W wolnej chwili staram się też przeczytać ile się da w tematyce historycznej i fantastyki naukowej.

  1. pl
  2. en
  3. de
  1. pl
  2. en
  3. de
  1. pl
  2. en
  3. de

O nas

ZESPÓŁ

 

 

Jesteśmy Mariel & Haan Communications. Nasz zespół składa się z profesjonalistów z bardzo szerokim doświadczeniem, ale przede wszystkim z pasjonatów public relations. Doceniamy wagę skutecznej komunikacji (nie tylko) w biznesie, zauważamy subtelne różnice w sposobach komunikacji i zawsze stawiamy sobie za cel dostarczenie optymalnych rozwiązań. Mimo zdobytego doświadczenia nie spoczywamy na laurach - śledzimy przemiany rynku, stale szukamy nowych i kreatywnych metod komunikacji i stawiamy na najwyższą jakość usług.

 

Każdy z nas jest inny. Potrafimy korzystać z tych różnic, aby stworzyć idealną synergię. Wzajemnie się wspieramy i stale dzielimy doświadczeniem oraz pomysłami każdego i każdej z nas. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej >

Ewelina Zajączkowska

Public Relations Specialist

 

 

 

Od prawie 4 lat jestem związana z branżą nieruchomości. Swoje pierwsze doświadczenie budowałam pracując w firmie deweloperskiej, gdzie zajmowałam się organizacją wydarzeń dla najemców budynku, a następnie w firmie zajmującej się organizacją wydarzeń branżowych dla rynku nieruchomości .

Pasja do pisania skierowała mnie do rozwinięcia swoich umiejętności w dziedzinie public relations i komunikacji. Swój warsztat ulepszałam m.in. będąc wolontariuszką w serwisie internetowym, gdzie zajmowałam się tłumaczeniem artykułów o tematyce społeczno-politycznej

W wolnym czasie szlifuję języki obce oraz zgłębiam tajemnice psychologii 

 

Daniel Gąsiorowski

Project Manager, Investor Relations

 

 

 

Posiadam blisko 20 lat doświadczenia w komunikacji, mediach finansowych, branży nieruchomości, oraz działaniach public relations. Specjalizuję się w doradztwie komunikacyjnym dla firm w zakresie PR korporacyjnego, PR finansowego, relacji inwestorskich oraz zarządzania sytuacją kryzysową. Pracowałem jako dziennikarz a potem redaktor naczelny Gazety Finansowej, dziennikarz Money.pl; członek zarządu, a następnie prezes zarządu notowanej na NewConnect agencji PR - Liberty Group SA. Przez 4 lata związany byłem również z MSL GROUP – największą agencją PR w Polsce. Realizowałem projekty komunikacyjne zarówno dla dużych korporacji jak i mniejszych podmiotów, głównie w branży nieruchomości, finansowej, IT oraz motoryzacyjnej. Po godzinach chłonę wszystko co związane jest z popkulturą, zwłaszcza w zakresie filmu i muzyki.    

 

2017

Created by - check this out >

Patrycja Rabińska

E: patrycja.rabinska@marielhaan.com

Tel: +48 504 006 016

 

Anna Groß

Public Relations Manager

 

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w PR i komunikacji, zdobyte zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej. W Polsce pełniłam funkcje rzecznika prasowego Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA. Pracowałam również w zespole prasowym mBank oraz łódzkiego centrum handlowo-rozrywkowego Manufaktura. W 2011 roku objęłam stanowisko International Marketing Managera w centrali Grupy UNIQA w Wiedniu, gdzie przez 4 lata odpowiadałam za działania komunikacyjne i wizerunek marki w Europie Centralnej. Następnie przez dwa lata byłam szefem działu marketingu w firmie telekomunikacyjnej Vodafone na Malcie. Od 3 lat mieszkam w Niemczech, gdzie rozwijałam rodzinną firmę deweloperską BAVEST.