Patrycja Rabińska

E: patrycja.rabinska@marielhaan.com

Tel: +48 504 006 016

 

2017

Created by - check this out >

Daniel Gąsiorowski

Project Manager, Investor Relations

 

 

 

Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w komunikacji, mediach finansowych, branży nieruchomości, oraz działaniach public relations. Specjalizuję się w doradztwie komunikacyjnym dla firm w zakresie PR korporacyjnego, PR finansowego, relacji inwestorskich oraz zarządzania sytuacją kryzysową. Pracowałem jako dziennikarz a potem redaktor naczelny Gazety Finansowej, dziennikarz Money.pl; członek zarządu, a następnie prezes zarządu notowanej na NewConnect agencji PR - Liberty Group SA. Przez 4 lata związany byłem również z MSL GROUP – największą agencją PR w Polsce. Realizowałem projekty komunikacyjne zarówno dla dużych korporacji jak i mniejszych podmiotów, głównie w branży nieruchomości, finansowej, IT oraz motoryzacyjnej. Po godzinach chłonę wszystko co związane jest z popkulturą, zwłaszcza w zakresie filmu i muzyki.    

 

Ewelina Zajączkowska

Public Relations Specialist

 

 

 

Od prawie 6 lat jestem związana z branżą nieruchomości. Swoje pierwsze doświadczenie budowałam, pracując w firmie deweloperskiej, gdzie zajmowałam się organizacją wydarzeń dla najemców budynku, a następnie w firmie zajmującej się organizacją wydarzeń branżowych dla rynku nieruchomości. 

Pasja do pisania skierowała mnie do rozwinięcia swoich umiejętności w dziedzinie public relations i copywritingu. Swój warsztat ulepszałam,  będąc wolontariuszką w serwisie internetowym, gdzie zajmowałam się tłumaczeniem artykułów o tematyce społeczno-politycznej

W wolnym czasie szlifuję języki obce oraz zgłębiam tajemnice psychologii 

 

Czytaj więcej >

ZESPÓŁ

 

 

Jesteśmy Mariel & Haan Communications. Nasz zespół składa się z profesjonalistów z bardzo szerokim doświadczeniem, ale przede wszystkim z pasjonatów public relations. Doceniamy wagę skutecznej komunikacji (nie tylko) w biznesie, zauważamy subtelne różnice w sposobach komunikacji i zawsze stawiamy sobie za cel dostarczenie optymalnych rozwiązań. Mimo zdobytego doświadczenia nie spoczywamy na laurach - śledzimy przemiany rynku, stale szukamy nowych i kreatywnych metod komunikacji i stawiamy na najwyższą jakość usług.

 

Każdy z nas jest inny. Potrafimy korzystać z tych różnic, aby stworzyć idealną synergię. Wzajemnie się wspieramy i stale dzielimy doświadczeniem oraz pomysłami każdego i każdej z nas. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

O nas

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

Patrycja Rabińska

Client Relations, Strategies, Consulting

 

 

Jestem założycielką i właścicielką Mariel&Haan Communications, z sektorem nieruchomości i budownictwa związaną od blisko 20 lat. Doradzałam inwestorom, sprzedawałam nieruchomości, rekrutowałam specjalistów tej branży, a przede wszystkim tworzyłam i egzekwowałam strategie komunikacji dla polskich i międzynarodowych firm, co nieustannie pozostaje moim największym źródłem satysfakcji. W swojej pracy najbardziej cenię nieustanny ruch, wciąż zmieniającą się rzeczywistość, niekończące się wyzwania, współpracę z ludźmi, których uwielbiam wspierać. Jestem certyfikowanym life&business coachem, miłośniczką podróży, zdrowego stylu życia i lokalnych inicjatyw obywatelskich.

Rekomendacje

 

'There was never a task too hard or situation to difficult for Patrycja to handle - from crisis situations, through negotiations with clients, to handling difficult situations with the journalists. (...)'