Rekomendacje

 

'There was never a task too hard or situation to difficult for Patrycja to handle - from crisis situations, through negotiations with clients, to handling difficult situations with the journalists. (...)'

Patrycja Rabińska

Client Relations, Strategies, Consulting

 

 

 

 

Jestem założycielką i właścicielką Mariel&Haan Communications, z sektorem nieruchomości i budownictwa związaną od ponad 10 lat. Doradzałam inwestorom, sprzedawałam nieruchomości, rekrutowałam specjalistów tej branży, a przede wszystkim tworzyłam i egzekwowałam strategie komunikacji dla polskich i międzynarodowych firm, co okazało się moim największym źródłem satysfakcji. W swojej pracy najbardziej cenię nieustanny ruch, wciąż zmieniającą się rzeczywistość, niekończące się wyzwania, współpracę z ludźmi, których uwielbiam wspierać. Jestem certyfikowanym life&business coachem, miłośniczką podróży, zdrowego stylu życia i lokalnych inicjatyw obywatelskich

Piotr Ceglarek

Project Management, Media Relations, Strategy Execution

 

 

 

W branży komunikacyjnej pracuję od 2005 roku i praktycznie od początku doradzałem i budowałem kampanie komunikacyjne dla firm i spółek giełdowych z sektora mieszkaniowego, biurowego i logistycznego. Nieruchomości to bardzo wdzięczny i mój ulubiony kawałek PR-owego tortu, ale mam także doświadczenie w pracy dla firm z innych branż, w tym finansowej. Poza pracą moje pasje to miasto i jego żywa, tętniąca i stale zmieniająca się tkanka oraz ogród i sadownictwo. W wolnej chwili staram się też przeczytać ile się da w tematyce historycznej i fantastyki naukowej.

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

O nas

ZESPÓŁ

 

 

Jesteśmy Mariel & Haan Communications. Nasz zespół składa się z profesjonalistów z bardzo szerokim doświadczeniem, ale przede wszystkim z pasjonatów public relations. Doceniamy wagę skutecznej komunikacji (nie tylko) w biznesie, zauważamy subtelne różnice w sposobach komunikacji i zawsze stawiamy sobie za cel dostarczenie optymalnych rozwiązań. Mimo zdobytego doświadczenia nie spoczywamy na laurach - śledzimy przemiany rynku, stale szukamy nowych i kreatywnych metod komunikacji i stawiamy na najwyższą jakość usług.

 

Każdy z nas jest inny. Potrafimy korzystać z tych różnic, aby stworzyć idealną synergię. Wzajemnie się wspieramy i stale dzielimy doświadczeniem oraz pomysłami każdego i każdej z nas. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej >

Aleksandra Błaszczyk

Project Management, Media Relations, Strategy Execution

 

 

 

Doświadczenie zdobywałam przede wszystkim w ramach pracy w organizacjach pozarządowych. Pracowałam między innymi jako koordynator ds. organizacji eventów w Fundacji DKMS oraz jako manager Fundacji ONICO. Posiadam szerokie doświadczenie związane z relacjami z mediami, rzecznictwem prasowym, organizacją konferencji prasowych oraz koordynowaniem projektów CSR.  Znam i rozumiem świat mediów społecznościowych. Ukończyłam Socjologię na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją z mediów i komunikacji. W wolnym czasie szykuję się do startów w triathlonie lub czytam książki. 

2017

Created by - check this out >

Kontakt

 

Mariel & Haan Communications

Adgar BIT

ul. Konstruktorska 11, 

02-673 Warszawa

 

Patrycja Rabińska

E: patrycja.rabinska@marielhaan.com

Tel: +48 504 006 016