Patrycja Rabińska

E: patrycja.rabinska@marielhaan.com

Tel: +48 504 006 016

 

2017

Created by - check this out >

 

ZAUFALI NAM:

 

 

 

 

 

CS M+Q

 

 

 

 

 

 

 

JAK PRACUJEMY?

 

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

KONTAKT Z NAMI

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Optymalizacja

 

Rozumiemy jak ważna jest integracja działań komunikacyjnych pomiędzy kluczowymi komórkami firmy. To dlatego każdorazowo opracowujemy z klientami optymalny sposób współpracy wewnątrz organizacji. Posiadamy ogromne doświadczenie we współpracy nie tylko z działami marketingu i PR, ale także z zarządami, działami personalnymi, działami sprzedaży. 

Efektywność

 

Dzięki dogłębnemu poznaniu specyfiki i analizie celów biznesowych klienta, możemy tworzyć skuteczne strategie komunikacji. Przez współpracę nieprzerwanie poznajemy się lepiej, zgłębiamy potrzeby i potencjał organizacji, aby móc działać i doradzać jeszcze bardziej efektywnie.

Analiza

 

 

O FIRMIE

 

 

Public Relations zarządza reputacją marki i, przede wszystkim, zwiększa jej wartość. To strategicznie zaplanowana i ukierunkowana metoda komunikacji. W Mariel & Haan Communications uważamy, że aby móc kompleksowo i profesjonalnie wspierać klienta, musimy przede wszystkim na początku dogłębnie zrozumieć jego działalność oraz cele biznesowe. Znając klienta jesteśmy w stanie wspólnie zbudować skuteczną strategię, metodę i plan komunikacji, uszyte na miarę, dopasowane do potrzeb i możliwości.

 

Dzięki starannie opracowanym i wartościowym treściom, klienci budują relację zarówno na zewnątrz organizacji - z klientami, dostawcami, interesariuszami czy mediami, jak również wewnątrz - z pracownikami czy partnerami biznesowymi.

 

Zespół Mariel & Haan Communications posiada szerokie doświadczenie z zakresu komunikacji, marketingu, sprzedaży, doradztwa oraz rekrutacji zdobyte przede wszystkim w sektorze nieruchomości, budownictwa, turystyki i wypoczynku.

Oszczędność czasu

 

Zależy nam na tym, aby klienci czuli się realnie odciążeni dzięki naszemu wsparciu związanemu z komunikacją. Dlatego szanując bezcenny czas poszukujemy optymalnych rozwiązań, czasem niesztampowych, które pozwalają osiągać jak najlepsze wyniki medialne przy jak najmniejszym zaangażowaniu czasowym klientów.

Synergia