Patrycja Rabińska

E: patrycja.rabinska@marielhaan.com

Tel: +48 504 006 016

 

2017

Created by - check this out >

11 maja 2018

Nie sądziłam, że czas na drugi wpis na blogu przyjdzie tak szybko, ale taka okazja nie zdarza się często, więc nie ma na co czekać. Nasza klientka Kasia Wojnar, Program Manager Brain Embassy została laureatką konkursu Top Woman in Real Estate! Gratulujemy wygranej i cieszymy się, że mieliśmy swój wkład w doprowadzeniu do tej wspaniałej chwili.

 

 

Top Woman in Real Estate, choć jest konkursem bardzo młodym, do strzału zyskał szerokie grono fanów i entuzjastów. Pomysł Pani Krystyny Swojak okazał się strzałem w dziesiątkę, co potwierdziła chociażby imponująca liczba uczestniczek konkursu. Organizatorki z Women in Real Estate Poland (WIREP) tworzą wyjątkową atmosferę swoich przedsięwzięć mających na celu zacieśnienie relacji w branży nieruchomości, zwracania uwagi na rolę kobiet w branży – wielu zresztą naprawdę niezwykłych. Na każdym z wydarzeń organizowanych przez WIREP można odczuć niesamowitą moc kobiet, które mają w sobie mnóstwo pozytywnej energii, potrafią tworzyć wyjątkowe projekty i wspierać się wzajemnie.

 

Startowanie w dobrych konkursach

 

To duża radość, że wśród naszych klientów mamy tak wyjątkowe, innowacyjne osoby i możemy je wspierać we wzmacnianiu ich marki osobistej. Przygotowanie dla Kasi Wojnar zgłoszenia do konkursu było przyjemne, naturalne i po prostu wiedzieliśmy, ze musimy Kasi zaproponować udział w tym konkursie. I już tworząc tę aplikacje miałam niespotykane przeczucie, że przygotowujemy wraz z Piotrem Ceglarkiem zgłoszenie zwycięskie. Naszym zdaniem dobre, prestiżowe konkursy branżowe są świetną okazją do pokazania niezwykłej pracy wykonywanej przez konkretne osoby z naszego sektora. Wygrana w konkursie wpływa bardzo pozytywnie na wizerunek zarówno samej osoby, która wygrała, jak również reprezentowanej przez nią firmy. Oczywiście, konkursy branżowe są bardzo różne – dlatego warto zastanowić się w których startować. Top Woman in Real Estate zachwyciło nas od pierwszej chwili, więc w tym przypadku nie mieliśmy żadnych wątpliwości.

 

Jak zawsze – communication is the key

 

Zresztą, sama wygrana w konkursie to tylko początek drogi – przy odpowiedniej komunikacji wygranej, wykorzystaniu jej potencjału zarówno przez organizację odpowiadającą za konkurs, jak również laureata i jego/jej firmę, można odnieść realne korzyści biznesowe, które niemożliwe są do osiągnięcia, jeśli spoczniemy na laurach, powiesimy dyplom na ścianie i nie powiemy światu o wygranej. Dobra komunikacja wygranej w konkursie branżowym po pierwsze spowoduje, że nasi klienci i potencjalni klienci dowiedzą się o wyjątkowej jakości usług przez nas świadczonych, a po drugie – co chyba ostatecznie jest ważniejsze – będzie działać niczym kula śnieżna. Laureat zacznie być zapraszamy jeszcze chętniej na eventy branżowe, kolejne konferencje, panele etc. Będzie w coraz szerszym gronie traktowany/a jako ekspert(ka), rozpoznawalność marki osobistej laureatki/ta będzie rosła, a wraz z nią rozpoznawalność firmy. I to wyłącznie w bardzo pozytywnym kontekście – mówiącym o najwyższej jakości usług czy produktów dostarczanych przez firmę.

 

Kasiu, chcemy Ci ogromnie pogratulować tej wygranej, głęboko wierzymy, że jury Top Woman in Real Estate wybralo najwłaściwszą osobę w kategorii Innovation!

 

 

 

 

 

 

Czy warto startować w konkursach branżowych? Pewnie, że warto
  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en