Patrycja Rabińska

E: patrycja.rabinska@marielhaan.com

Tel: +48 504 006 016

 

2017

Created by - check this out >

11 grudnia 2018

 

Choć większości osób PR kojarzy się przede wszystkim z pisaniem, artykułami, kontaktem z mediami, to PR musi też wyglądać.

 

Wyobraźmy sobie taką sytuację, właściwie zupełnie nie hipotetyczną: ważny tytuł prasowy poszukuje eksperta, który udzieli komentarza do artykułu. Dziennikarz wysyła zapytanie do kilku specjalistów z branży. Który komentarz zostanie opublikowany? Po pierwsze oczywiście jeden z tych, które zostaną dostarczone na czas i zapewnią odpowiednią wartość merytoryczną. A co, jeśli wszyscy spiszą się w tych kwestiach równie dobrze? Wtedy zadecydują „detale”, a jeden z nich to zdjęcie odpowiedniej jakości, co w praktyce oznacza nie tylko jego rozdzielczość, ale także cały aspekt wizualny. Sytuacja druga, również nie hipotetyczna, ekspert z danej firmy ma możliwość wystąpienia w panelu eksperckim podczas konferencji. Coraz częściej organizatorzy udostępniają biogramy prelegentów w programach, a te podpisane są nie tylko nazwiskami i stanowiskami, ale także zdjęciami. W przypadku, gdy prelegent nie ma zdjęcia z sesji zdjęciowej, posiłkuje się np. zdjęciem ze ślubu czy innych – często niebiznesowych – wydarzeń. Niestety, zdjęcia te zazwyczaj nie są odpowiednie pod względem ubioru, wyglądu czy kadru i wyróżniają się niekorzystnie na tle pozostałych prelegentów.

 

Sesja zdjęciowa

 

Powyższe opisy to tylko dwa przykłady spośród wielu sytuacji, gdy profesjonalne zdjęcia są po prostu potrzebne, a wręcz mogą zaważyć o możliwości pojawienia się w ciekawym materiale eksperckim. W końcu jak cię widzą tak cię piszą, a profesjonalne zdjęcie jest ważnym elementem budowania marki osobistej. Nie trzeba już dzisiaj chyba nikogo przekonywać, jak istotną kwestią w biznesie jest marka lidera. Coraz więcej profesjonalistów dba o profile na LinkedIn, zabiega o pojawianie się w mediach, czy na konferencjach branżowych. Celem tych działań jest między innymi zwrócenie uwagi na poziom profesjonalizmu danej osoby. Ważne jest, aby wizerunek był spójny. Zdjęcie jest i pozostanie elementem niezbędnym do utrzymania takiego spójnego, profesjonalnego wizerunku.

 


Biznesowa sesja zdjęciowa

 

Przetestowaliśmy na sobie

 

Dbając o wizerunek naszych klientów korzystamy czasem ze wsparcia partnerów i podwykonawców, zawsze upewniając się, że pracują tak jak my - profesjonalnie i z zaangażowaniem. Dlatego, kiedy szukając do współpracy fotografa trafiliśmy w końcu na zdjęcia, które nas zachwyciły nie wahaliśmy się ani chwili i postanowiliśmy przetestować współpracę na własnej skórze. Efekty możecie ocenić sami. I choć nie jesteśmy (jeszcze) modelkami i modelami, czuliśmy się doskonale pod czujnym okiem Ani i jej aparatu. Rezultatem jest seria zdjęć, która daje nam poczucie, że szewc nie chodzi już bez butów. I rekomendujemy wykonanie takiej sesji każdemu, kto poważnie myśli o budowaniu swojego wizerunku jako eksperta, bez względu na branżę. Nie pozwól, aby Twój konkurent zdobył przewagę w relacji z mediami „tylko” ze względu na świetne zdjęcie. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy ofertę sesji z niezastąpioną Anią, której każde zdjęcie jest gwarancją najwyższej jakości. Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać szczegółowe informacje. 

 

 

Biznesowa sesja zdjęciowa

 

Biznesowa sesja zdjęciowa

 

Biznesowa sesja zdjęciowa

 

PR też wygląda

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en