Patrycja Rabińska

E: patrycja.rabinska@marielhaan.com

Tel: +48 504 006 016

 

2017

Created by - check this out >

04 października 2021

W październiku do naszej agencji dołączyła Ania Groß. Ania posiada wieloletnie doświadczenie w PR i komunikacji, zdobyte zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej. W Polsce pełniła funkcje rzecznika prasowego Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA. Pracowała również w zespole prasowym mBanku oraz łódzkiego centrum handlowo-rozrywkowego Manufaktura. W 2011 roku objęła stanowisko International Marketing Managera w centrali Grupy UNIQA w Wiedniu, gdzie przez 4 lata odpowiadała za działania komunikacyjne i wizerunek marki w Europie Centralnej. Następnie przez dwa lata była szefem działu marketingu w firmie telekomunikacyjnej Vodafone na Malcie. Od 3 lat mieszka w Niemczech, gdzie rozwijała rodzinną firmę deweloperską BAVEST.

 

Anna ukończyła równolegle Zarządzanie i Marketing na Politechnice Łódzkiej, oraz Finanse i Bankowość na Uniwersytecie Łódzkim. Jest również absolwentką studiów podyplomowych na Uniwersytecie Jean Moulin we Francji. Nieruchomości i wydobywanie ich potencjału są jej pasją, której oddaje się również w swoim wolnym czasie. Mówi biegle po angielsku, niemiecku i francusku.  

 

Mariel & Haan Communications w ostatnich miesiącach rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego zdecydowaliśmy się powiększyć nasz zespól managerów. Anna posiada szerokie doświadczenie w komunikacji i marketingu i zna doskonale branżę nieruchomości. Myślę, że świetnie uzupełnia nasz team i będzie doskonałym wsparciem dla naszych klientówDzięki jej kompetencjom będziemy w stanie otworzyć się na klientów z rynku niemieckiego. - powiedziała Patrycja Rabińska, założycielka i dyrektor zarządzająca agencji MHC.

 

 

Witamy w zespole Anię Groß i otwieramy się na niemieckich klientów
  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en